Середа, 01.05.2024, 21:51
Магазин-майстерня "Техноком-сервіс", м. Прилуки
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна Каталог статей Реєстрація Вхід
Наша адреса: Чернігівська обл., м. Прилуки, вул. Ю. Коптєва, 59 (1-й поверх центральної прохідної ПАТ "Завод "Будмаш""). Тел.: (050) 699-11-00, (063) 611-10-75, (098) 062-09-01. E-Mail: pk_remont@ukr.net
Меню сайту

Категорії розділу
Мої статті [2]
Не мої статті [19]
Не мої (скориговані мною) статті [8]

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

КОНВЕРТЕР ВАЛЮТ
Головна » Статті » Не мої (скориговані мною) статті

Планшети або ПК: що нам потрібніше?
Число власників планшетних комп'ютерів зростає з кожним днем. Зростає і число їх можливостей. Для людей, чиї запити обмежуються лише листуванням по електронній пошті, інтернет-серфінгом, ну або, у крайньому випадку, читанням електронних книг і підпискою на новинні стрічки, планшети - справжня знахідка. Однак безліч завдань для них уже довгий час залишаються нездійсненними, і вони утримують значну кількість людей, особливо офісних співробітників, від переходу з звичних ПК на новомодні «таблетки».

Поки все говорить про те, що в осяжному майбутньому (давайте обмежимо його трьома найближчими роками), планшети не з'являться в офісному сегменті. На жаль, ПК здатні виконувати величезний спектр завдань, не доступних їх мобільним побратимам ні зараз, ні в тому самому найближчому майбутньому.

Давайте розберемося, чим же хороші планшетні комп'ютери та в чому їх недоліки.

Планшети в професійному середовищі

Отже, ви видали співробітникам «планшетники» з встановленими VDI-клієнтами для роботи на корпоративному сервері. Компактно, мобільно, зручно ... чи зручно? Так, поки справа не доходить до роботи з тим чи іншим спеціалізованим програмним забезпеченням. Слід пам'ятати, що VDI ні в якому разі не замінює ПК, це всього лише спосіб з'єднання зі своїм робочим місцем. І якщо представники окремих спеціальностей принципової різниці не помітять, то як викручуватися бухгалтерам, операторам служб підтримки, співробітникам страхових компаній ... список можна продовжувати дуже довго. Усім, хто хоча б трохи знайомий з планшетами і РОБОТОЮ на них (не тільки розвагами), нічого пояснювати, мабуть, не потрібно.

У той же час ПК - це не тільки платформа для роботи з програмним забезпеченням, але й щось більше - своєрідне вікно у світ інформації та різноманітних можливостей. Планшет в порівнянні з ним - красива, але кватирка.

Важливо, чи захоче сам співробітник працювати виключно на «таблетці». Тут все залежить виключно від нього. Чим більше людина знайома з інформаційними технологіями тим з більшою охотою він погодиться працювати на планшеті ... але лише як на додатковому пристрої, не відмовляючись від ПК зовсім. Планшет дарує мобільність в усіх відношеннях - його можна брати з собою куди завгодно і працювати на ньому хоч весь день в будь-якій зручній для себе позі, при цьому не піклуючись про те, що акумулятор сяде. Однак як тільки перед співробітником встають порівняно складні завдання, йому необхідно переключитися на ПК, щоб зробити роботу з професійною якістю і оперативністю.


Але невже справи такі погані? Спробуємо все-таки розібратися, чому планшети можуть служити лише доповненням до ПК. Оцінивши ситуацію, тут можна виділити 8 ключових моментів.

1. Віконний інтерфейс. ПК пропонує користувачеві мультизадачність і можливість бачити одночасно вікна відразу декількох програм. Погодьтеся, копіюючи-вставляючи інформацію з веб-сторінки в текстовий документ, переходячи по посиланню з електронної пошти в браузер або вставляючи таблицю з Excel в слайд PowerPoint нам набагато зручніше бачити перед собою всі використовувані додатки і миттєво перемикатися між ними.

Однак дана проблема, хоча поки і не вирішена, в найближчому майбутньому все ж може зникнути - і в Galaxy Note 10.1, і в пристроях на базі Windows 8 Metro користувачі вже можуть працювати одночасно в двох (всього двох!) Додатках за допомогою split-screen, що вже можна назвати зачатком віконного інтерфейсу. Можливо, згодом гідна альтернатива горезвісним «вікнам» з ПК у мобільних пристроїв все ж з'явиться.

2. Розмір «робочого столу». Для настільних ПК в даний час стандарт - 1290 квадратних сантиметрів. Для ноутбуків - у два рази менше. У iPad робочого простору ще вдвічі менше. До того ж не варто забувати і про можливість додавання другого (віртуального) монітора, якою можуть похвалитися власники ПК. Якщо користувач працює з великою зведеною таблицею, з багатошаровим зображенням або постійно переносить інформацію з однієї програми до іншої (використовуючи віконний інтерфейс), працює з якоюсь програмою, тримаючи відкритим відсканований документ, то великий робочий простір не тільки зменшує втому очей, але і в рази полегшує і прискорює роботу.

3. Редагування текстових документів. Так, мобільні програми для роботи з текстовими документами стають все більш досконалими, але скажіть, чи володіє хоч одна з найбільш просунутих - будь то Pages, Quickoffice, Office2HD, або Documents to Go - можливістю зробити все нижчеперелічене:

- Розставляти інтервали між абзацами в залежності від обраного тексту;
- Автоматично вставляти поштові реквізити;
- Вставляти виноски та примітки;
- Розставляти перехресні посилання;
- Автоматично нумерувати рисунки і таблиці;
- Вставляти нотатки і примітки?

Не вважайте це рекламою, наприклад, Open Office, але все ж ...

4. Друк файлів. Так, пристрої на iOS і Android дозволяють це зробити, але як ... У той же час з ПК ми можемо друкувати документи на будь-якому з безлічі встановлених принтерів, а установка драйверів для нових пристроїв проблеми викликає лише в лічених випадках.

5. Сканування. І знову обійдемося без довгих коментарів. Так, звичайно, iPad можна перетворити на якусь подібність сканера, але це ДУЖЕ незручно.

6. Зведені таблиці. Ще одне дуже слабке місце планшетів.

7. Блоги. Багато людей ведуть блоги, а в них використовується редактор TinyMCE, окремі функції якого iOS не підтримує, а з Android все набагато гірше.

8. Резервне копіювання і відновлення даних. З ПК будь-якого формату тут все просто - додатковий, найчастіше зовнішній, жорсткий диск і досить просте програмне забезпечення - ось і все вирішення проблеми «бекапу». А як йдуть справи з планшетами? Тут два основних варіанти: резервне копіювання даних на ПК (зауважте, у вас все-таки повинен бути ПК!) Або використання хмарних сервісів (для яких необхідний хороший інтернет-коннект), причому в другому випадку ви копіюєте свої дані хто-знає-куди .

Вище ми зупинилися на можливостях комп'ютерів порівнюваних типів тільки, скажімо так, в офісному сегменті. Напевно професіонали з самих різних областей можуть теж внести свою лепту, довівши неможливість заміни персональних комп'ютерів їх мобільними побратимами (принаймні, на теперішньому етапі). Так, у планшетів великі перспективи, безсумнівно, але лише у віддаленій перспективі. Поки це лише доповнення до ПК або, вибачте, якийсь ерзац - домашнього комп'ютера, ігрової консолі, смартфона і ще багатьох пристроїв.

Джерело: iguides.ru
Категорія: Не мої (скориговані мною) статті | Додав: vik_pav (03.09.2012)
Переглядів: 740 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук

Друзі сайту

Copyright vik_pav © 2024 Створити безкоштовний сайт на uCoz